Sluiten Fastbox gewijzigd naar Fastbox Maxi

Vanwege het formaat van de artikelen is het alleen mogelijk deze via Fastbox Maxi te leveren.

Negeren of Opslaan?

Fastbox center is gesloten

Poszukujemy którzy potrafią zrealizować każdy projekt Projektant Oświetlenia

Solliciteer voor: 10-12-2019    ·   Locatie: Łódź; Wrocław

Czy chciałbyś zostać nowym Projektantem Oświetlenia  w międzynarodowej firmie Grupy Solar? Jeśli zdobyłeś już umiejętność realizacji technicznych projektów oświetleniowych, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z naszym Działem Projektów Inwestycyjnych.

Twoje zadania

  • Jako Projektant Oświetlenia firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za proces  realizacji projektów oświetleniowych.
  •  Będziesz miał unikalną możliwość współtworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej.
  • Identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych.
  • Wykonywanie obliczeń projektowych DIALUX.
  • Tworzenie kalkulacji zwrotu z inwestycji

Twoje kwalifikacje

  • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami  wykorzystywanymi w technice oświetleniowej.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, specjalizacja Technika Oświetleniowa byłaby Twoim dodatkowym atutem.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z DIALUX/ DIALUX EVO
  • Ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla większych projektów oświetleniowych.
  • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.
  • Mile widzianą będzie też komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce zatrudnienia

Twoim miejscem zatrudnienia będzie Łódź, przewidujemy również możliwość zatrudnienia we Wrocławiu.

Co oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych takich jak opieka medyczna Enel-Med, karta Benefit Multisport/ , kursy Solar Business Academy.
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Projektanta Oświetlenia.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 15 listopada br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2018r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,098 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu

Overige beschikbare vacatures

Accountmanager New Business (Oost Nederland)

31-12-2019
Locatie
Solar Nederland B.V., Oost Nederland

Accountmanager New Business (West Nederland)

31-12-2019
Locatie
Solar Nederland B.V., West Nederland