Sluiten Fastbox gewijzigd naar Fastbox Maxi

Vanwege het formaat van de artikelen is het alleen mogelijk deze via Fastbox Maxi te leveren.

Negeren of Opslaan?

Fastbox center is gesloten

Poszukujemy których pasją jest technika w służbie ich Klientów Inżynier Sprzedaży Działu Przemysł

Solliciteer voor: 26-11-2019    ·   Locatie: Łódź

Czy chciałbyś stać się współautorem sukcesu  dynamicznie rozwijającego się  Działu Przemysł stabilnej, międzynarodowej firmy? Jeśli jesteś zainspirowany możliwością uczestniczenia w tej przygodzie, koniecznie sprawdź czy nie odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania
Możesz spodziewać się wielu interesujących zadań związanych z rozwijaniem operacji Działu Przemysł, przykłady kilku z nich znajdziesz poniżej:
Planowanie i organizowanie działań w aspekcie handlowym, logistycznym, technicznym, finansowym i serwisowym. Pozyskiwanie nowych klientów Działu Przemysł. Monitorowanie dostaw. Realizacja zadań sprzedażowych. Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych. Uczestniczenie w  szkoleniach podnoszących Twoje kompetencje techniczno-handlowe.

Twój profil zawodowy
• Masz wykształcenie handlowe lub kierunkowe techniczne (elektrotechnika, automatyka)
• Potrafisz zaangażować się w to, co robisz.
• Zdobyłeś już minimum 5 lat doświadczenia w branży związanej z obsługą klientów Przemysłowych, (Zakładów Produkcyjnych, Producentów Maszyn), w tym branża spożywcza, motoryzacyjna, drzewna, meblarska i papiernicza – będzie to Twoim dodatkowym atutem
• Doświadczenie w pracy jako KAM, Inżynier Sprzedaży,  Przedstawiciel Handlowy
• Posiadasz też umiejętność negocjacji
• Znasz dobrze język angielski
• Oprócz samodzielności i dyspozycyjności, charakteryzujesz się również kreatywnością i chęcią realizowania własnego rozwoju
• Masz prawo jazdy kategorii B
• Potrafisz obsługiwać komputer w zastosowaniach biznesowych.

Miejsce zatrudnienia
Poszukujemy pracowników, którzy będą działali w jednym z poniżej wyszczególnionych województw: łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

Nasza oferta
• Zapewnimy Ci interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym
• Wyposażymy Cię w samochód służbowy oraz inne profesjonalne narzędzia pracy
• Otrzymasz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, takich jak opieka medyczna Enel-Med, karta Benefit Multisport, kursy Solar Business Academy.

Prześlij nam swoją aplikację
Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 24 listopada 2019r Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2018r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,098 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu

Overige beschikbare vacatures

Accountmanager New Business (Oost Nederland)

31-12-2019
Locatie
Solar Nederland B.V., Oost Nederland

Accountmanager New Business (West Nederland)

31-12-2019
Locatie
Solar Nederland B.V., West Nederland