Sluiten Fastbox gewijzigd naar Fastbox Maxi

Vanwege het formaat van de artikelen is het alleen mogelijk deze via Fastbox Maxi te leveren.

Negeren of Opslaan?

Fastbox center is gesloten

Poszukujemy których pasją jest świat energii odnawialnej Inżynier Wsparcia Technicznego

Solliciteer voor: 12-08-2020    ·   Locatie: Łódź

Czy chciałbyś zostać Inżynierem Wsparcia Technicznego w obszarze instalacji fotowoltaicznej (PV) oraz instalacji stacji do ładowania aut elektrycznych (EV, HV)  w międzynarodowej firmie Solar? Jeśli masz takie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z rozwijanym przez naszą spółkę Działem Wsparcia Technicznego.

Twoje zadania

  • Jako Inżynier Wsparcia Technicznego firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i realizację projektów technicznych.
  •  Będziesz miał możliwość współtworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej.
  • Będziesz identyfikował i rekomendował dobór optymalnych rozwiązań oraz wpływał na dalszy rozwój oferty z zakresu energii odnawialnej.

Twoje kwalifikacje

  • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami  wykorzystywanymi w technice PV, EV oraz HV.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie  doświadczenie zdobyte przy pracy z rozwiązaniami z zakresu instalacji fotowoltaicznych lub/i instalacji stacji do ładowania aut elektrycznych.
  • Znajomość programów doboru instalacji fotowoltaicznych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.
  • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.

Miejsce zatrudnienia

Twoim miejscem zatrudnienia będzie Łódź.

Co oferujemy

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub OK System
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu energii odnawialnej
  • Dynamiczne i ambitne międzynarodowe środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Inżyniera Wsparcia Technicznego.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 9 sierpnia br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią kilkutysięcznego zespołu ludzi z inicjatywą, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 250 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2019r osiągnęliśmy przychód wynoszący 1,6 miliarda EUR, a w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. Więcej informacji znajdziesz na: www.solar.pl, www.solar.eu

Overige beschikbare vacatures

HVAC Engineer

31-08-2020
Locatie
Solar Nederland B.V., Amersfoort

Productmanager Industry

31-08-2020
Locatie
Solar Nederland B.V., Alkmaar