Poszukujemy których pasją są technologie odnawialnych źródeł energii Inżynier Sprzedaży, Odnawialne źródła energii

Solliciteer voor: 29-04-2024    ·   Locatie: Łódź

Czy motywuje Cię możliwość ciągłego rozwijania i utrzymywania relacji z klientami? Czy sprzedaż nowoczesnych rozwiązań i doradztwo techniczne w obszarze fotowoltaiki, elektromobilności i pomp ciepła jest dla Ciebie ekscytujące? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi ”Tak” oraz Twój profil zawodowy jest zbieżny z profilem naszego stanowiska opisanym poniżej, prawdopodobnie to właśnie Ciebie szukamy.

Co możesz osiągnąć?
Technologie odnawialnych źródeł energii to strategicznie ważny obszar, który ma osiągnąć wysoki wzrost w nadchodzących latach. Damy Ci szansę na dokonanie znaczących zmian na tej drodze, a Twoje zaangażowanie w dialog z klientami, wytrwałość i znajomość branży przyczynią się do tego, że wspólnie spełnimy oczekiwania rynku.

Twoje przyszłe zadania
Możesz spodziewać się wielu interesujących zadań związanych z rozwijaniem operacji Działu Sprzedaży firmy Solar w zakresie sprzedaży rozwiązań technologii odnawialnych źródeł energii, przykłady kilku z nich znajdziesz poniżej:

  • Pozyskiwanie i realizacja projektów OZE (instalacji fotowoltaicznych i stacji ładowania samochodów elektrycznych lub integracji w/w systemów)
  • Analiza potrzeb klienta, przeprowadzanie audytów, doradztwo techniczne;
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów instalacyjnych;
  • Współpraca z biurami projektowymi w doborze i uzgadnianiu rozwiązań
  • Rozwijanie sprzedaży produktów z zakresu PV (panele, inwertery, magazyny energii), EV (stacje  ładowania AC i DC) oraz pomp ciepła
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Rozwijanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy Solar;

Twój profil zawodowy

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne,
  • Zdobyłeś wiedzę i praktyczną znajomość zagadnień i rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych, stacji ładowania samochodów elektrycznych i pomp ciepła,
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych,
  • Masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Masz możliwość wykazania się pracą na celach sprzedażowych popartą wysokimi wynikami,
  • Potrafisz zaangażować się w to, co robisz, wykazujesz się entuzjazmem i determinacją w osiąganiu celów,
  • Masz umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole,
  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w obszarze biznesowym i technicznym,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, których miejscem zatrudnienia będzie Łódź, natomiast będą działali na obszarze całego kraju.

Nasza oferta

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym
  • Samochód służbowy oraz inne profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 26 kwietnia 2024r Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Solar is a listed sourcing and services company within installation and industry. Besides offering our customers the best products, we also work to create a more sustainable business and play an active role in the green transition.
We strive to help our customers work more efficiently and by means of digital solutions, strong online platforms, our logistics setup, and our services, we work together to make their workday easier.
Join Solar and become part of an international company with 3000 ambitious colleagues, who back you up and who work hard every day to make a difference for our customers, the industry, and society. You will get the chance to influence our company with your great ideas and your drive. We offer you a workplace that is flexible and provides opportunities for personal and professional development.